19. říj

Nemocnice úspěšně prošla akreditací

Náročný akreditační proces zaměřený na kvalitu a bezpečí při poskytování zdravotnických služeb potvrdil vysoký standard služeb Nemocnice v Karlových Varech.

3. lis

Uzavření hlavního vchodu pavilonu C

Od soboty 5. 11. 2016 bude po dobu dvou týdnů zcela uzavřen hlavní vchod do objektu „C“ z důvodu rekonstrukce vstupní haly.

3. lis

Uzavření hlavního vchodu pavilonu C

23. pro

Otevírací doba lékáren v závěru roku

Otevírací doba lékáren Karlovarské krajské nemocnice v Karlových Varech a Chebu v závěru roku 2016.

4. led

O malé pacienty z Ostrova se postarají v Karlových Varech.

Dětské oddělení KKN zajistí veškerou potřebnou péči po dobu, kdy bude uzavřeno dětské oddělení Nemocnice v Ostrově.

10. led

Odvolání zákazu návštěv

Zákaz návštěv v nemocnici kvůli chřipce bude už v pondělí odvolán jak v karlovarské tak v chebské nemocnici.

28. úno

Přestěhování Plicního oddělení

Plicní oddělení Nemocnice v Karlových Varech je nově umístěno v 6. patře Pavilonu C, kde se nachází také ambulance.

12. dub

Lékárna o Velikonocích

V průběhu Velikonočního pondělí budou otevřeny v lékárny nemocnic v Karlových Varech a Chebu.

24. dub

Výpadek telefonní sítě O2

Celokrajský výpadek telefonní sítě společnosti O2 se týká i všech mobilních telefonů a většiny pevných linek nemocnic v Karlových Varech a Chebu.

26. dub

Karlovarský OARIM získal akreditaci pro vzdělávání lékařů

Akreditaci pro vzdělávání lékařů v oboru "Intenzivní medicína” získalo Oddělení anesteziologie resuscitace a intenzivní medicíny (OARIM) Nemocnice v Karlových Varech.

1. kvě

Světový den mytí rukou

5. květen je Světovým dnem mytí rukou. Přijďte si vyzkoušet do naší nemocnice 4. května, jestli si i vy myjete správně ruce.