V 18. ROČNÍKU CELOSTÁTNÍHO HODNOTÍCÍHO PROJEKTU „NEMOCNICE ČR 2023“ ZVÍTĚZILA KKN A.S. VE TŘECH KATEGORIÍCH

Organizace HealthCare Institute o.p.s. předložila výsledky 18. ročníku celostátního projektu „Nemocnice ČR 2023“, který byl realizován v období od 1. února do 31. srpna letošního roku a bylo do něj osloveno 148 nemocnic s akutními lůžky z celé České republiky.

Cílem tohoto projektu je sestavit žebříček nemocnic dle jejich finanční kondice, míry bezpečnosti a také spokojenosti ambulantních, hospitalizovaných pacientů a zaměstnanců nemocnic. Vyhodnocení projektu probíhá za pomoci strukturovaných postupů vycházejících z metodiky strategického nástroje
pro měření výkonnosti organizací – Balanced Scorecard.

V žebříčku NEJLEPŠÍ NEMOCNICE, což je komplexní hodnotící projekt zaměřený na finanční zdraví nemocnic a bezpečnost a spokojenost pacientů a zaměstnanců v českých nemocnicích, zvítězila u pacientů v Karlovarském kraji  ve všech třech kategorích - hospitalizovaní pacienti, ambulantní pacienti nemocnic i bezpečnost a spokojenost zaměstnanců Karlovarská krajská nemocnice a.s.!

Všem našim pacientům i zaměstnancům děkujeme za hlasy a za skvělé umístění v anketě hospitalizovaní a ambulantní pacienti pak především personálu naší nemocnice.

Nemocnice ČR žebříčky kraje hospitalizovaní pacienti 2023 page 001

NNKraje23 Zamestnanci 1mNNKraje23 HospiPac 1mNNKraje23 AmbulPac 1m