Odběrové místo na COVID-19 v karlovarské nemocnici testuje i samoplátce

Odběrové místo je umístěno mimo budovy nemocnice na parkovišti vedle bývalého dětského oddělení ve spodní části nemocničního areálu.Na odběry bude možné přijet autem i přijít pěšky. Pro objednané bude ke vstupu na odběrové míst sloužit brána ze zatáčky v Bezručově ulici. Ta je běžně pro veřejnost uzavřena a slouží pouze vozidlům IZS.

Nyní zde je hlídka městské policie se seznamem objednaných, kterým umožní vjezd nebo vstup do areálu. Vedení nemocnice zároveň apeluje na objednané, aby k vjezdu a vstupu nepoužívali jiné brány z důvodu minimalizace rizika případného šíření nemoci.

Od 1. 11. 2021 provádíme také testy pro samoplátce. Zájemci o testování se musí objednat elektronicky na www.rezervacekk.cz.

Cena PCR testu pro samoplátce: 800,-Kč.

Cena antigenního testu: 200,-Kč. PLATBA JE MOŽNÁ POUZE V HOTOVOSTI.

Odběry indikovaných pacientů probíhají v pondělí až pátek: 8:00 - až dle objednání.

S dotazy týkajícími se testování, cestování, rizikových kontaktů, karantény, aktuálně platných mimořádných opatření a dalších témat spojených s koronavirem se můžete nadále obracet na operátory národní informační linky na telefonním čísle 1221.