Odběrové místo Karlovarské krajské nemocnice  v Karlových Varech se stěhuje do areálu Karlovarského krajského úřadu

Odběrové místo na COVID-19 se od nového roku stěhuje z areálu nemocnice v Karlových Varech na pozemky Karlovarského krajského úřadu do Dvorů. Poslední odběry budou v nemocnici provedeny 30. prosince 2021.

Odběrové místo, které provádí testy na COVID-19, bylo umístěno ve spodní části areálu karlovarské nemocnice od dubna 2020. Z důvodu demolice pavilonu K v rámci 1. etapy projektu Generel Karlovarské krajské nemocnice se stěhuje na pozemky úřadu Karlovarského kraje, kde 3. ledna 2022 zahájí standardní provoz.

„S postupem prací první etapy generelu bylo nezbytné testovací místo přesunout mimo areál nemocnice. Na místě, kde bylo provozováno, bude umístěna stavební technika. S ohledem na zřízení staveniště a dodržení bezpečnostních opatření spojených s demolicí by provoz odběrového místa ani nebylo možné zkoordinovat,“ uvedl generální ředitel Karlovarské krajské nemocnice a.s. MUDr. Josef März.

Vymezený prostor pro odběrové drive-in stanoviště u úřadu Karlovarského kraje bude dobře dostupné a značené. Zájemci o testování se musí předem objednat elektronicky na www.rezervacekk.cz. Na uvedeném stanovišti bude opět možné testovat i samoplátce. Odběry indikovaných pacientů budou probíhat v pondělí až pátek od 8:00hod.

S dotazy týkajícími se testování, cestování, rizikových kontaktů, karantény, aktuálně platných mimořádných opatření a dalších témat spojených s koronavirem se mohou zájemci obracet na operátory národní informační linky na telefonním čísle 1221.

Adresa nového odběrného místa:

Karlovarský krajský úřad – mezi pavilonem A a tenisovými kurty

Závodní ul., Karlovy Vary - Dvory

Poskytovatel: Karlovarská krajská nemocnice a. s., Bezručova 1190/19, 360 01 Karlovy Vary

Pjezd k SOM