Do karlovarské nemocnice letos Ježíšek dorazil o pár dní dříve. Přijel v podobě primátorky města Andrey Pfeffer Ferklové a zástupců místního dámského klubu KV Women Club v čele s jeho předsedkyní Taianou Golozubovou, aby daroval nemocnici sedm nových zdravotních matrací pro pacienty.

Ty byly zakoupeny z výtěžku dobročinného prodeje na letošních karlovarských vánočních trzích, který stále ještě probíhá, takže je možné, že se počet darovaných matrací ještě rozroste. Již zakoupené matrace budou rozděleny po dvou kusech mezi ortopedii, traumatologii a neurologii, poslední pak obdrží rehabilitační oddělení. A protože jsou Vánoce, při té příležitosti s sebou dámy přivezly také balíčky s doplňky stravy pro pacienty i cukroví které rozdaly na navštívených odděleních. Děkujeme!