Na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví platí od úterý 1. září 2020 povinnost nosit roušku při vstupu do všech zařízení zdravotních a sociálních služeb. Nařízení se vztahuje na všechny budovy KKN, a to jak v Nemocnici v Karlových Varech, tak v Chebu. Prosíme všechny o respektování tohoto nařízení, chráníte tím sebe, naše pacienty i personál.

Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR byl, s platností od 18.3.2020, rozšířen zákaz návštěv na porodnická oddělení, včetně přítomnosti otců.

Zákaz návštěv na porodnici a přítomnost otců u porodu platí v nemocnicích KKN a.s. v Karlových Varech i Chebu.

Dokument ke stažení zde

Vážení,

na základě doporučení Bezpečnostní rady státu platí  okamžitý zákaz návštěv, a to do odvolání.

Všem děkujeme za pochopení.

ZÁKAZ NÁVŠTĚV Na základě mimořádného opatření MZ ČR trvá i nadále zákaz návštěv s výjimkou:

- nezletilých pacientů
- pacientů s omezenou svéprávností
- rodiček
- pacientů v hospicech a dalších pacientů v terminálním stádiu nevyléčitelného onemocnění.

Návštěvě u těchto pacientů (vč. otce u porodu) bude na oddělení, kde pacient leží, provedena kontrola tělesné teploty, zjištěna cestovní anamnéza a předán poukaz na nákup ochranných pomůcek. Ochranné pomůcky je možné následně zakoupit po předložení zmíněného poukazu v Nemocnici v Karlových Varech na recepci v pavilonu A, v Nemocnici v Chebu pak přímo na oddělení. Cena balíčku ochranných pomůcek činí 100 Kč (ústenka, plášť, návleky).

Z důvodu rekonstrukce stomatologické ambulance dojde k uzavření zubní pohotovostní služby v nemocnici v Karlových Varech ve dnech 16. – 26. března 2020. S bolestivými případy je možné navštívit v sobotu a neděli pohotovosti v Sokolově a v Chebu. Obě ambulance jsou otevřeny od 9.00 do 14.00 hodin.

Partneři

Sponzoři

Děkujeme