Srdečně děkujeme paní primářce Ludmile Khaled, lékařce Dubinině a celému jejich týmu na RHB oddělení.

RHB sestřičkám, fyzioterapeutům, energoterapeutům, paní logopedce a veškerému personálu tohoto oddělení za trpělivou, pečlivou a citlivou službu pacientovi z pokoje č.3, panu Vítězslavu Š.

Moc si vážíme vaší oddané práce pro zdraví a blaho pacientů. Jsme vám nesmírně zavázáni a vděčni za měsíční službu, kterou jste prokázali od 4.1.- 31.1.2023 panu Š. Díky vašemu umu, znalostem a díky vašemu milému přístupu udělal velký pokrok ve svém životě po CMP.

Děkujeme za to, že jste ho motivovali ke každodenním lepším fyzickým i psychickým výkonům.

Doufáme oba, že i po návratu z Kladrub bude moct navštěvovat vaše odborné pracoviště a pod vaším dohledem se stále zlepšovat.

Vítězslav Š a Michaela K.

Karlovy Vary, dne 31.1.2023