images/persons/Pastieriková Zuzana Mgr..JPG

Mgr. Pastieriková Neveďalová Zuzana

Klinická psycholožka
-

354 225 551
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ambulance klinické psychologie a psychoterapie zahájila svou činnost v nemocnici v K.Varech v březnu r. 2007. Zajišťuje pomoc prostřednictvím krizové intervence, emergentní psychoterapie a konziliárních cílených vyšetření pacientům všech lůžkových odděleních nemocnice, zejména v situacích seznámení pacienta s letální diagnózou, v situacích po bezprostředně prožité traumatické události, při komplikované léčbě, protrahované hospitalizaci, v případě duálních diagnóz apod. Kromě toho nabízí diagnostiku a terapeutickou péči ambulantním pacientům doporučeným odborným či praktickým lékařem. Pracoviště zatím jako jediné v kraji nabízí specializovanou péči / v rámci získání specializace dětské klinické psychologie / dětským pacientům od 0 do 18 let, zejména v rámci diferenciální diagnostiky dětských psychických poruch, včetně pervazivních vývojových poruch.

V rámci terapeutické péče se zaměřuje na léčbu úzkostných poruch u dětí a dospělých, poruch přizpůsobení a depresivních poruch u chronicky a vážně somaticky nemocných dětí a dospělých, formou kognitivně behaviorální terapie. Spolupracuje s dalšími odbornými pracovišti v republice, především se subkatedrou klinické psychologie a subkatedrou dětské klinické psychologie IPVZ, FN Plzeň Lochotín, PL Dobřany, PL Kroměříž, Sdružením APLA Praha apod. 

Pracoviště je akreditováno pro výuku praktické části specializačního vzdělávání v oboru klinické psychologie a v oboru dětské klinické psychologie.

Partneři

Sponzoři

Děkujeme