V karlovarské nemocnici byla zahájena rekonstrukce a budování nástavby pavilonu L. Práce souvisí s další etapou generelu nemocnice.

Úprava areálu karlovarské nemocnice pokračuje podle plánu. Po demolici pavilonu K již stavební firmy opravují pavilon L ( bývalé infekční oddělení), kam se po jeho dokončení přestěhuje transfúzní oddělení a technicko-hospodářská oddělení jako je finanční účtárna, personální úsek, oddělení biomedi.inženýrství a především centrální sklady.

Jedná se o klíčovou stavbu celého generelu, která umožní vyklidit pavilon G a připravit ho k demolici.  Po demolici pavilonu G vznikne na jeho místě zcela nová budova, kde je plánováno onkologie, lůžkové fondy pro kardiologii, interní oddělení, traumatologii, gynekologie a také o významnou část rozšířený gastroenterologický úsek. Rekonstrukce pavilonu L by měla skončit začátkem roku 2024. Celá investice čítá 270mil. Kč.

VIZUALIZACE 3 page 001

VIZUALIZACE 5 page 001