Dobrý den, ráda bych poděkovala za perfektní přístup všech zdravotníků a sester na gynekologii. Ležela jsem tam 3 dny (potrat ve 13tt), ty dny pro mě byli neskutečně těžké a díky vašemu personálu jsem to vše zvládla lépe. Odvedli svou práci nejlépe jak mohli z pohledu pacienta. Pro mě jsou to profesionálové se srdcem na správném místě. Ještě jednou mockrát děkuji a budu ráda, když se mé poděkování dostane i do rukou mých hrdinů.
S přáním pěkného dne SP

Dobrý den,
Rád bych touto formou chtěl poděkovat za profesionalitu celého týmu ORL s primářem Janem Svárovským. Myslím si, že má kolem sebe super lidi, kteří vědí co dělat, když je člověk v nesnázích. Vážím si práce všech, na ambulanci i na oddělení.
Velké poděkování a ocenění patří panu primářovi,za jeho vřelý přístup a nadstandartní péči. Srozumitelně vysvětlí co vás čeká a jak se bude postupovat a následná péče je prostě úžasná! Všem mnohokrát děkuji a přeji jim hodně úspěchů ve společné práci a též ať se daří v osobním životě, hodně síly a pevné zdraví!
Děkuji

Dobrý den, ráda bych poděkovala personálu dětského oddělení nemocnice. Strávila jsem tam teď s dcerou 5 dní po operaci slepáku a mohla jsem sledovat laskavý a profesionální přístup a trpělivost s dětmi. Můj dík patří jistě i chirurgům, kteří dceru operovali.

Chci touto cestou vyjádřit poděkování zdravotnímu personálu plicní ambulance nemocnice KV. Jako častá pacientka oceňuji jejich vstřícné chování a laskavý přístup k nám, kteří jejich pomoc potřebují. Zvláště děkuji paní primářce MUDr. Špidlové. 

Jsem po operaci žlučníku. Byla jsem hospitalizována od 4.12.-9.12.2019. Chtěla bych poděkovat celému pracovnímu týmu na chirurgickém oddělení za skvěle odvedenou práci, jak při samotné operaci, tak za následnou pooperační péči na lůžkovém oddělení. Není co vytknout. Ochota, lidský přístup, nadstandartní péče. Skláním poklonu všem. Děkuji a můžu jen doporučit.

Anita Š.

Dobrý den,

ráda bych tímto moc poděkovala celému týmu z oddělení šestinedělí, který se o nás staral od minulého čtvrtka do neděle.

Všichni byli moc ochotní a hodně nám pomohli se zaučit.

Tímto ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

Dominika P.

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat celému týmu Chirurgie A - lůžkové oddělení pro ženy, kde jsem byla hospitalizována od 5.10 - 9.10.2020.

Snad nikdy jsem nezažila v nemocničním prostředí tak milý personál s velkou ochotou a vstřícností. 

Vám všem z tohoto oddělení, patří velké díky a i Vám přeji mnoho úspěchů jak pracovních tak soukromých.

Prosím, předejte tento email nadřízenému tohoto oddělení - pane primáři máte úžasný tým i Vám děkuji

S pozdravem 

Tereza N.

Dobrý den, ráda bych touto formou velice poděkovala paní Marii Kasalové, která měla včera  3.8.2020 denní službu na recepci v ortopedii u vstupu do nemocnice. Velice ochotná, milá sestra na správném místě. Děkuji mnohokrát za vyřízení neschopnosti, kterou bych bývala měla ráda od prvního dne  úrazu.

Ester F.

Dobrý den,
včera 2.7.2020 v 17:45 jsem podstoupila vyšetření kotníku na magnetické rezonanci. Posílám velkou pochvalu sestričce, která mi vyšetreni provedla. Milá, vstřícná a hodná. Bohužel nevím její jméno a žádám Vás timto o veliké poděkovani. Měla jsem z vyšetření obavy (klaustrofobie) , ale vše proběhlo v pořádku. Přestože nejsem z karlovarského kraje, určitě bych takové další vyšetření podstoupila ve Vaší nemocnici. Krátké objednací lhůty mě překvapily. Celá nemocnice na mě působila velmi dobrým dojmem. Děkuji

S pozdravem J. Kolářová Ústecký kraj

Poděkování oddělení ORL.

Rád bych poděkoval panu primáři MUDr.Janu Svárovskému a celému kolektivu lékařů i zdravotnického personálu za velice profesionální  přístup během mé operace i následné hospitalizace.Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno a bylo o mne královsky postaráno.Jsem upřímně rád,že jsem si vybral k zákroku právě Karlovarskou nemocnici.Ještě jednou mnohokrát děkuji.S přáním hezkého dne Vantola J.

Partneři

Sponzoři

Děkujeme