Dobrý den, ráda bych touto formou velice poděkovala paní Marii Kasalové, která měla včera  3.8.2020 denní službu na recepci v ortopedii u vstupu do nemocnice. Velice ochotná, milá sestra na správném místě. Děkuji mnohokrát za vyřízení neschopnosti, kterou bych bývala měla ráda od prvního dne  úrazu.

Ester F.

Dobrý den, ráda bych poděkovala dnešní službě na zubní pohotovosti za skvělý přístup , přijela jsem s dcerou a pan doktor Cejnar i sestřička byli velmi milí a díky nim dcera vše zvládla v pohodě a klidu. Kéž by takových lékařů bylo více.
Přeji hezký zbytek dne, Geigerová

Dobrý den,
včera 2.7.2020 v 17:45 jsem podstoupila vyšetření kotníku na magnetické rezonanci. Posílám velkou pochvalu sestričce, která mi vyšetreni provedla. Milá, vstřícná a hodná. Bohužel nevím její jméno a žádám Vás timto o veliké poděkovani. Měla jsem z vyšetření obavy (klaustrofobie) , ale vše proběhlo v pořádku. Přestože nejsem z karlovarského kraje, určitě bych takové další vyšetření podstoupila ve Vaší nemocnici. Krátké objednací lhůty mě překvapily. Celá nemocnice na mě působila velmi dobrým dojmem. Děkuji

S pozdravem J. Kolářová Ústecký kraj

Vážený pane primáři Schee, Tento dopis jsem Vám chtěla napsat již dávno, ale teprve dnes opravdu píši.... Promiňte mi to zpoždění,děkuji. V tyto dny to bude rok, co zemřel náš milovaný tatínek a manžel p. Václav Kadlec.1934  Poslední dny života strávil na Vašem kardiologickém oddělení. ,(leden 2018).než byl přeložen do nem. Ostrov . Často na Vaše oddělení myslím. Pracuji rovněž ve zdravotnickém zařízení , a tak mohu ještě lépe posoudit s jakou NEJVYŠŠÍ  profesionální úrovní o své pacienty pečujete.  Věděla jsem, že zdravotní stav otce je  velice vážný, přesto jsme všichni z mé rodiny viděli vaši  každodenní snahu o zlepšení zdravotního stavu a zároveň zajištění co největšího komfortu pro tatínka.  Prožila jsem tuto dobu ze strany dcery ,které umírá otec .. Uvědomuji si, jak jako příbuzní pacienta , reagujeme velice citlivě na každé slovo , pohyb a čin personálu... Váš tým, pane primáři, je úžasný!!!  Odborný a VELICE citlivý přístup Vás všech, nás nenechal ani vteřinu na pochybách, že je tatínek v těch nejlepších rukách. Toto je pro pozůstalé jeden z nejdůležitějších pocitů-. Vědomí, že bylo uděláno VŠE co lze... a navíc zachována veškerá důstojnost člověka. Chtěla bych Vám i celému kolektivu lékařů, sestřiček a ošetřovatelskému personálu  VELICE poděkovat jménem svým i celé naší rodiny, za péči, kterou poskytujete.  Vím jak je práce zdravotníků náročná , víc než si umí laik představit.  S hlubokou úctou a přáním spoustou navrácených pacientů do života.,  Děkuji Tallerová Z.

Poděkování oddělení ORL.

Rád bych poděkoval panu primáři MUDr.Janu Svárovskému a celému kolektivu lékařů i zdravotnického personálu za velice profesionální  přístup během mé operace i následné hospitalizace.Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno a bylo o mne královsky postaráno.Jsem upřímně rád,že jsem si vybral k zákroku právě Karlovarskou nemocnici.Ještě jednou mnohokrát děkuji.S přáním hezkého dne Vantola J.

Partneři

Sponzoři

Děkujeme