Dobrý den,

touto cestou bych chtěla moc poděkovat a pochválit přístup urologické ambulance dne 10.1.2023  (pan doktor Šurík + sestřičky)

Přesto, že bylo po 14 hodině, tak celý personál byl velmi příjemný, neotrávený, vstřícný a profesionální. Nejenom, že mně bylo pomoženo, ale též to bylo příjemné zjištění, že toto oddělení funguje na 1*

S poděkováním Ivana B.

Dobrý den, 

chceme touto cestou moc poděkovat paní doktorce Anně Poleninové, která sloužila v Karlových Varech dne 8.1.2023 na pohotovosti za její krásný přístup, pečlivost a ochotu vyslechnout mou dceru o jejích zdravotních problémech a pomoci nám. 

Moc jí za to děkujeme a vážime si jí jako lékařky. Kéž by takových lékařů bylo více. 

S pozdravem a poděkováním rodina V. 

 

Dobrý den,

tímto bych těl vyjádřit vynikající přístup kolektivu kolonoskopie  v nemocnici K.Varech. Naprosto super odvedenou práci, jak k sestrám,tak zvlášť Dr.Zbořilové. Veliká pochvala. Ještě jednou děkuji s pozdravem Václav B.

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za péči na Odd.ortopedie.

Byla jsem zde hospitalizována od 20.12.- 23.12.2022.

Nicméně bych ráda vyzdvihla péči sestřiček, a to konkrétně sestřiček denní služby ze dne 22.12.2022. Jejich perfektní profesionální přistup, ale i opravdu empatická péče a milý úsměv mi velice zpříjemnil den po operaci.

Jména sestřiček přesně nevím, ale tuším, že jedna z nich byla sl. Soukupová, jistá si nejsem. Nicméně lze si toto dohledat v rozpisu služeb z 22.12. sloužily v mých očich “dvě andělky.“ Prosím o předání velkého poděkování a o informování vedení oddělení i vedení nemocnice o skvělé práci jejich zaměstnankyň.

Děkuji a jsem s pozdravem Michaela L.

Dobrý den,


chtěla bych vyjádřit velký dík Ortopedickému oddělení Karlovarské krajské nemocnice. Byla jsem zde v době od 9.1. do 11.1. na operaci s palcem.


Tímto bych chtěla poděkovat celému personálu za krásný přístup, lidské chování a pocit, že i když jsem v nemocnici, nemusím se bát. Ať už vezmu toto oddělení z jakékoliv pozice: od paní uklízečky Edity přes sanitářky Natali, Aničku, Lucku, Áju a sanitáře Tomáše.. přes sestřičky až po skvělé lékaře, všichni se ke mě chovali opravdu skvěle. Nic nebylo problém a vše s úsměvem vysvětlili.

Kéž by se takto chovali všichni pracovníci ve zdravotnictví. Speciální poděkování Dr.D.Drabak, Dr. T.Bachratý v.s. N.Prasličková, sestřičkám sloužícím během mého pobytu Lucka, Regína, Veronika, Klára, Denisa, Irena, Bětka.. pokud jsem na někoho zapomněla, omlouvám se.
Dík též patří všem na operačních sálech. Byli neskutečně milí s úžasným přístupem. A ještě jednou moc děkuji za vaši skvělou péči a vstřícnost . Smékal před vaší prací pomyslný klobouk.
Alena D. 

Tímto bych chtěla vyjádřit veliký respekt a obrovské díky Vaší nemocnici.

Jako jediní zařízení nám poskytlo vyšetření kolonoskopie v přijatelném termínu (přesto, že maminka měla hlášenku na urgentní vyšetření, všude nabízeli termíny až za 4 měsíce).

Po špatné zkušenosti v jiné nemocnici se maminka bála, ale Vaše oddělení je naprosto úžasné, profesionální a všichni mají LIDSKÝ přístup, což bych chtěla opravdu podtrhnout. 

Nejen při osobním jednání, ale i do telefonu.

Oddělení interny to samé. V neposlední řadě i chirurgie B a Jip. 

Veliké díky všem zaměstnanců, od sanitářů po lékaře!!!!!

Ono se to v dnešní době moc nevidí a o to více si vážím toho, že je někdo milý, vstřícný, profesionální a laskavý.

MOC MOC MOC DÍKY

Pacientka (t.č. na chirurgii B paní Zdenka H.)  a její dcera 😍

.

Vážení,

chtěla bych tímto moc poděkovat za jednání a péči, které se nám dostalo na dětské ambulanci a následně na dětském oddělení lůžková část. Moc si vaši práce vážím!
S pozdravem
Ing. N. O.

Dobrý den,

chtěla bych toto cestou poděkovat gynekologii Karlovarské nemocnice. Byly jsme tu hospitalizovány od 2. do 8.1 2023. Touto cestou bych také chtěla poděkovat, za náš pokoj číslo 6. kdy nám sestřičky vyšly vstříc, byly usměvavé a milé. a též bych chtěla poděkovat i lékařskému týmu, který vynaložil veškeré své sily, aby se o nás řádně postaral. Velice děkuji Blanka U.

Dobrý večer, chtěla bych touto cestou poděkovat gynekologickému oddělení karlovarské nemocnice. 

Byla jsem zde hospitalizována od úterý 3.1. do neděle 8.1.

Lékařky, lékaři mají zlaté ručičky. Děkuji. Sestřičky jedna lepší než druhá, milé, usměvavé a vstřícné, pomáhaly, poradily a zpříjemnily dny, které nebyly nejjednodušší. 

Velmi děkuji Lucie B. 

Dobrý den, 

ráda bych poděkovala celému personálu gynekologicko-porodnickému oddělení za péči, které se mi dostalo 20. 12. 2022.

Od akutního příjmu na ambulanci, přes oddělení až po operační sál. Všichni jsou vstřícní, milí a empatičtí. 

Ještě jednou moc děkuji. Klára H. 

Partneři

Sponzoři

Děkujeme