Chceme poděkovat za ošetření MUDr. Marie Š. po úrazu na kole 6. 9. 2022. Lékaři i sestry z chirurgické ambulance a RDd. odd. byli perfektní, milí a vstřícní, prostě, jsme moc spokojeni. 

Profesionalita, kvalita, ochota, rychlost.. Prostě dokonalý výkon a ošetření, což, myslíme si, že můžeme posoudit. 

 

Dnes jsem navštívil Akutní Chirurgickou Ambulanci ve vaší nemocnici. Chtěl bych poděkovat paní Doktorce Makutarové a Zdravotním Sestrám za velice rychlé ošetření. Byl jsem mile překvapen příjemnou atmosférou v ordinaci během ošetření i perfektnímu přístupu paní Doktorky a celého personálu. 

Moc děkuji a přál bych všem pacientům, aby mohli být stejně spokojeni, jako jsem byl dnes já. 

S přáním hezkého dne,Josef D.

Dobrý den,

dne 5.9.2022 jsem u vás byla na hysterektomii.

Chtěla bych všem poděkovat za skvělou péči. Moc děkuji operujícímu panu doktorovi Kubernátovi i ostatním lékařům. Dále děkuji všem sestřičkám i personálu, který se stará o úklid a jídlo.

Cítila jsem se u vás velmi dobře, všichni se velmi dobře starali a byli velmi trpěliví. Hlavně jsem byla ráda, že mi vždy každý vše vysvětlil a já se tolik nebála.

Moc všem děkuji.

S pozdravem Markéta H.

Rádi bychom touto cestou poděkovali novorozenecké JIP nemocnice v Karlových Varech, která se nám měsíc starala o naše 1690ti gramové štěstí:
 
Měsíční pobyt na dětské JIP nemocnice Karlovy Vary mi dal tak moc! Kromě péče o naše 1690ti gramové štěstí také několik kamarádek maminek, s nimiž jsme se cítily mezi sestřičkami tak příjemně, jako bychom byly mezi zkušenými kamarádkami. Kromě informací ohledně základní péče o dítě nám často pomohly i radami "na později". Když se našim dětem poprvé podařilo vdechnout mléko do špatných trubiček, byly pohotově u nás, aby nám ukázaly, jak v dané stresové situaci zachovat klid a dítěti pomoct. Pomalu jsme tak odbouraly počáteční hysterickou reakci a uvědomily si, co je v tu chvíli třeba udělat a že to jde i v klidu. V průběhu pobytu jsme se naučily nejen koupat a přebalovat, ale také cvičit s konečně dvoukilovým miminkem nebo podávat lék stříkačkou, abychom doma byly již sebevědomé maminky.
Na začátku jsem si neuměla představit, že na novorozenecké JIP strávíme s malým Jáchymem několik týdnů, nicméně jeho váha to vyžadovala. První dny se neskutečně vlekly, po porodu císařským řezem kvůli preeklempsiii jsem ze začátku nebyla schopná se o miminko starat. Našemu maličkému ale díky sestřičkám nic, snad kromě maminky, nescházelo. I paní doktorky a páni doktoři nám náš poklad každý den střežili. Jako maminka prvního dítěte jsem si neuměla představit nedonošené, a tak malinké miminko ani vzít do ruky. Sestřičky mě ale vše potřebné naučily.
Díky času strávenému na JIP jsem odešla domů připravená se o miminko postarat. Sestřičkám i lékařům patří náš obrovský dík! Neskutečně si vážíme jejich péče ve dne v noci. Moc ráda bych také zmínila, že si vážím i toho, že zde neodsuzují maminky, které se rozhodnou vynechat noční "návštěvu" u miminka a místo toho chtějí načerpat sílu a trochu se vyspat. Je příjemné, že zde podporují obě rozhodnutí a nechávají to na nás, maminkách, aniž by nám dávaly najevo, že děláme chybu.
Děkujeme!
Rodiče ne už tak malinkého Jáchyma (na JIP 17.7. - 13.8.)
Jáchymek
 

Mé poděkování patří dvěma zaměstnankyním  Karlovarské nemocnice a to paní Volfové z radiologického oddělení a paní Rovné (referát pokladny) Tyto dvě dámy mě překvapily svou trpělivostí, důsledností a příjemným vystupováním v souvislosti s navrácením částky za kopii rentgenových snímků.

S přání příjemných dnů budoucích

Josef Beran

Dobrý den,
rad bych touto cestou velice kladně ocenil práci ortopedie knn,
pod vedením primáře Nöbauera.
Byl jsem zde opracován a následně hospitalizován.
Moc děkuji 🙂

Poděkování Doktorům a personálu  z oddělení Jip chirurgije a Jip plicní v nemocnici Karlovy vary, za profesionalitu, ochotu a zdravotní přístup.

Moc děkuji za záchranu mého života dne 26.6.2022.

Se srdečným pozdravem Miroslav M.

Moc bych chtěla poděkovat celému týmu ortopedie a centrálních operačních sálů, který o mě pečoval při mé operaci ramene dne 31. května 2022.

Panu primáři Nöbauerovi velmi děkuji za péči a přístup - především před samotným zákrokem! Byla jsem velmi spokojená...

Děkuje pacientka Kollariková Daniela

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat Karlovarské krajské nemocnici, Kardiocentru – koronární jednotce – celému jeho zdravotnickému personálu a zejména MUDr. Mgr. Václavu Málovi za profesionální a přitom empatický a laskavý přístup k pacientům.

Dne 17. 5. 2022 jsem doprovázela mého tatínka, roč. 1946, na plánovaný zákrok EKV. Tatínek je po těžkém úrazu hlavy s následky a není jednoduché takového pacienta ošetřovat a vše mu srozumitelně vysvětlit. Díky vstřícnému a trpělivému přístupu zákrok úspěšně proběhl v pohodě a bez obav.

Ještě jednou děkuji a přeji všem hodně zdaru jak v pracovním tak i osobním životě.

Stanislava H.

Dne 23.5.2022 jsem v Karlovarské krajské nemocnici absolvovala dlouho plánovanou operaci totalni endoprotézy levého kyčelního kloubu. Po úspěšné operaci jsem byla převezena na oddělení ARIM,kde mi byla personálem poskytnuta veškerá pomoc.Oceňuji lékaře a sestřičky za jejich profesionální přístup a ochotu pacientům přinést úlevu od zdravotních potíží spojených s operací. Děkuji  Vám.

Následující den jsem byla zpět převezena na oddělení ortopedie.Personál  tohoto vytíženého oddělení dělal vše pro to,aby nám pacientům poskytl péči vždy s úsměvem a milým slovem.
Jsem velmi ráda,že jsem zvolila k operaci kyčle Karlovarskou nemocnici. Velmi děkuji a  k přání mnoha úspěchů ve Vaší práci se připojuje i paní Milada Utíkalová,se kterou jsem sdílela 1 týden  pokoj č. 9.
Vaše vděčná pacientka Zuzana R.

Partneři

Sponzoři

Děkujeme