Očkovací centrum KV Aréna

Velkokapacitní očkovací centrum se v Karlových Varech nachází ve sportovní hale KV Aréna v Tuhnicích. Očkovací místo se tam přesunulo z karlovarské nemocnice a ve sportovní hale začalo fungovat 1.března 2021. Nabízí zájemcům o očkování proti Covid–19 čtyři stanoviště a jeho kapacita dosáhla v květnu 2021 až 1.500 zájemců denně.

Bezbariérový prostor sportovní haly je vybavený sociálním zařízením a nabízí také bezplatné parkování na prostorném parkovišti. Provozovatelem očkovacího místa je Karlovarská krajská nemocnice a.s., zřizovatelem je Karlovarský kraj. V očkovacích místech Karlovarského kraje se očkují skupiny občanů v souladu se státní očkovací strategií registrované v centrálním rezervačním systému (https://registrace.mzcr.cz) a nově zde také jako jediní v kraji očkujeme samoplátce.

Očkovací centrum je otevřené od Po - Pá: 12-20, So - Ne: 8-16.

Očkování pro samoplátce:

Samoplátcem mohou být cizinci pobývající v ČR, kteří nejsou zapojeni do veřejného zdravotního pojištění a také občané ČR, kteří taktéž nejsou pojištěnci zdravotních pojišťoven.

Registrace prostřednictvím centrálního rezervačního systému: https://registrace.mzcr.cz/ bude podle věkových skupin v souladu s národní očkovací strategií umožněna cizincům (z EU nebo třetích zemí), kteří mají v ČR pobyt nad 90 dnů – konkrétně se jedná o následující skupiny:

a) cizinec s platným povolením k dlouhodobému nebo trvalému pobytu v ČR

b) cizinec s platným dlouhodobým vízem

c) rodinný příslušník občana EU s povoleným přechodným  nebo trvalým pobytem v ČR

d) občan EU s potvrzením o přechodném pobytu či povolení k trvalému pobytu na území

Platba bude možná prostřednictvím platební karty. Platba v hotovosti není možná. Cena činí za 1 dávku Comirnaty (BioNTech/Pfizer): 408,- Kč + 400,- Kč za administrativu a aplikaci očkovací látky. Příchozí samoplátci se budou prokazovat cestovním pasem.

Podrobnosti o očkovací látce: https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/comirnaty-epar-product-information_cs.pdf

 

Adresa očkovacího místa: KV Aréna, Západní 1812/73, Karlovy Vary

Doprava:  Město Karlovy Vary upravilo autobusové linky č.2 a č.6, které ke KV Aréně zajíždí.  

Rezervační systém: https://registrace.mzcr.cz . Mějte připravenou kartičku pojištěnce, emailovou adresu, kam obdržíte kód ke stažení certifikátu a číslo mobilního telefonu, kam přijdou potvrzovací SMS zprávy.

Certifikát po dokončeném očkovacím cyklu je ke stažení na: ocko.uzis.cz

Dokumenty ke stažení

Partneři

Sponzoři

Děkujeme