Karlovarská krajská nemocnice a.s. zajišťuje pro své zaměstnance individuální přístup v oblasti péče o vzdělávání a osobní rozvoj. V této souvislosti se podílí na organizaci konferencí, seminářů či sympozií s cílem prohloubení vzdělávání našich zdravotnických i nezdravotnických pracovníků.  Aktuální nabídku pořádaných akcí naleznete níže.

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

Odborný akreditovaný seminář "Možnosti chirurgické léčby obezity"

Karlovarská krajská nemocnice a.s. nemocnice v Karlových Varech ve spolupráci s pacientskou organizací Diakar pořádá dne 19. 9. 2022 od 16:00 – 19:30 hod. akreditovaný odborný seminář na téma "Možnosti chirurgické léčby obezity".

Seminář se koná v Zastupitelském sále Krajského úřadu Karlovarského kraje (budova A), Závodní 353/88 v Karlových Varech. Parkování zdarma. 

V případě zájmu potvrďte, prosím, svou účast prostřednictvím SMS na telefonním čísle: 733 673 761 nebo na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 16. 9. 2022.

Těšíme se na setkání!

Program bariatrie loga

Vzdělávací akce je akreditovaná 4 kredity za pasivní účast dle Stavovského předpisu č. 16

Partnerem sympozia jsou:

KK LOGOLogo KV4 Živý krajmojelecba logo

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

Odborná ortopedická konference "20 let ortopedie v Nemocnici Karlovy Vary"

Karlovarská krajská nemocnice a.s. Nemocnice v K. Varech si Vás dovoluje pozvat dne 9. 6. 2022 od 10:00 – 16:00 hod. na akreditovanou odbornou ortopedickou konferenci na téma: „20 let ortopedie v Nemocnici Karlovy Vary“.

Konferce se koná v Zastupitelském sále Krajského úřadu Karlovarského kraje (budova A), Závodní 353/88 v Karlových Varech. Parkování zdarma. 

V případě zájmu potvrďte, prosím, svou účast prostřednictvím SMS na telefonním čísle: 733 673 761 nebo na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 7. 6. 2022.

Těšíme se na setkání!

 Pozvánka na ortopedickou konferenci

 

Vzdělávací akce je akreditovaná 6 kredity za pasivní účast dle Stavovského předpisu č. 16

Partnerem sympozia jsou:

 

  

KK LOGO Logo KV4 Živý krajBBraunSE RGB

JACHYMOV CZ barva

 

 

Partneři

Sponzoři

Děkujeme